Aryan Khan ৰ জামিন শুনানি : গৌৰীৰ শ্ৰেষ্ঠ জন্মদিনৰ উপহাৰ, SRK তেওঁৰ পুত্ৰক খাদ্য প্ৰেৰণ কৰে

Aryan Khan ৰ জামিনৰ শুনানি: হৃত্বিক ৰোশন, হংসল মেহতা আৰু পূজা ভট্টৰ দৰে বলীউডৰ ব্যক্তিত্বে  Shah Rukh Khan আৰু তেওঁৰ পৰিয়ালৰ সৈতে একতা প্ৰকাশ কৰিছে। ছ’চিয়েল মিডিয়াত অনুৰাগীসকলে ও চুপাৰষ্টাৰৰ সৈতে সমৰ্থন আগবঢ়াইছে যেতিয়া তেওঁৰ পুত্ৰক মুম্বাইৰ উপকূলৰ ওচৰৰ এখন cruise জাহাজত ড্ৰাগছৰ আৱক্ষ মূৰ্তি ৰখা হৈছিল।

৭ অক্টোবৰত মুম্বাইৰ দণ্ডাধীশৰ আদালতত শুনানিৰ পিছত, আৰ্যনক ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰা হয়। আন এজন অভিযুক্ত আৰবাজ মাৰ্চেণ্টক প্ৰতিনিধিত্ব কৰি আৰ্যনৰ অধিবক্তা সতীশ মানেশিন্দে আৰু অধিবক্তা তাৰাক কে চৈয়দে কৈছিল যে এতিয়া তেওঁলোকে শুক্ৰবাৰে নিয়মীয়া জামিনৰ বাবে উপযুক্ত আদালতলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে, যিটো আৰ্যনৰ মাতৃ গৌৰী খানৰ জন্মদিন। এখন দণ্ডাধীশ আদালতে দুপৰীয়া প্ৰায় ১২:৩০ বজাত আবেদনৰ শুনানি গ্ৰহণ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। শ্বাহৰুখৰ কৰ্মচাৰীসকলক বৰ্তমান জিম্মাত থকা আৰ্যনৰ বাবে খাদ্য আৰু অন্যান্য অত্যাৱশ্যকীয় সামগ্ৰী অনাৰ বাবেও ফটো তোলা হৈছিল।

ইফালে, চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগৰ ভিতৰত কেইবাজনো যেনে হৃত্বিক ৰোশন, চুচান খান, সুচিত্ৰা কৃষ্ণমূৰ্তি, পূজা ভট্ট আৰু হংসল মেহতা শ্বাহৰুখ আৰু তেওঁৰ পুত্ৰ আৰ্যনৰ সমৰ্থনত ওলাই আহিছিল। নেটিজেনসকলে এছআৰকে আৰু আৰ্যনক তেওঁলোকৰ সমৰ্থন আগবঢ়োৱাৰ লগে লগে টুইটাৰত ‘ৰিলিজ আৰ্যন খান’ হেচটেগটো ট্ৰেণ্ড কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। এছআৰকেৰ মুম্বাইৰ ঘৰ মান্নাতৰ বাহিৰত ভিৰ কৰা অনুৰাগীসকলৰ ছবি ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছিল। বহুতে তেওঁৰ বাসগৃহৰ বাহিৰত আৰু সামাজিক মাধ্যমত পৰিয়াল আৰু আৰ্যনলৈ সমৰ্থন আগবঢ়োৱা বাৰ্তা প্ৰদান কৰিছিল।

ইয়াৰ আগতে চলমান খান আৰু তেওঁৰ ভগ্নী আলভিৰা খান অগ্নিহোত্ৰীয়ে শ্বাহৰুখ খানৰ মুম্বাইৰ ঘৰলৈ তেওঁলোকৰ সমৰ্থন দেখুৱাবলৈ গৈছিল। শ্বাহৰুখৰ সাগৰমুখী বাংলোৰ বাহিৰত অৱস্থিত পাপাৰাজীয়ে চলমান আৰু আলভিৰাক তেওঁলোকৰ গাড়ীত মান্নাত প্ৰৱেশ কৰাৰ ফটো তুলিছিল। চলমানে শ্বাহৰুখ আৰু তেওঁৰ পৰিয়ালৰ সৈতে সাক্ষাৎ কৰাৰ কেইঘণ্টামানপিছত আলভিৰাৰ এছআৰকেৰ বাসগৃহলৈ গৈছিল। চলমানে দেওবাৰে নিশা শ্বাহৰুখক লগ কৰি ফটো তুলিছিল। মান্নাতৰ ওচৰত বাস কৰা অভিনেতাজন আৰ্যনৰ গ্ৰেপ্তাৰহোৱাৰ পিছত শ্বাহৰুখভ্ৰমণ কৰা প্ৰথম বলিউদ তাৰকাসকলৰ ভিতৰত আছিল।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *