Bade Acche Lagte Hain 2: গোপী বহু খ্যাত অভিনেত্ৰী দেৱলীনাই ল’ব দিব্য়াংক ত্ৰিপাঠীৰ স্থান, নকুল মেহতাৰ সৈতে দেৱলীনাই বান্ধিব যুটী…

Bade Acche Lagte Hain 2: ‘বড়ে আচ্ছে লগতে হে (Bade Acche Lagte Hain)’, যি শীঘ্ৰেই দ্বিতীয় ছিজনৰ সৈতে পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিব। দিব্যাঙ্কই অস্বীকাৰ কৰাৰ পিছত, দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যৰ (Devoleena Bhattacharjee) নাম আহিছে।

 

আজিকালি টিভিত ধাৰাবাহিকৰ চিকুৱেলবোৰে এটা এটাকৈ নক কৰি আছে।  আন এটা হিট টিভি শ্ব’ আহি থকাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। এই অনুষ্ঠানটো হৈছে ‘বড়ে আচ্ছে লগতে হে(Bade Acche Lagte Hain)’, যি শীঘ্ৰেই দ্বিতীয় ছিজনৰ সৈতে পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিব। দিব্যাঙ্কা ত্ৰিপাঠীক (Divyanka Tripathi) মুখ্য চৰিত্ৰৰ বাবে প্ৰস্তাৱ দিয়া হৈছিল কিন্তু তেওঁ অস্বীকাৰ কৰিছিল। এতিয়া, দিব্যাঙ্কৰ পিছত, দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যৰ (Devoleena Bhattacharjee) নাম আহি আছে।

Divyanka Tripathi Reveals Why She Rejected Bade Achhe Lagte Hain 2

Image – Divyanka Tripathi

ই টাইমছৰ মতে, অনুষ্ঠানটোৰ নিৰ্মাতাসকলে চৰিত্ৰটোৰ বাবে টিভি অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যৰ (Devoleena Bhattacharjee) কাষ চাপিছে। প্ৰকল্পটোৰ ওচৰৰ এক সূত্ৰই কৈছিল, ‘আমি দেৱলীনাৰ সৈতে আলোচনা কৰি আছো আৰু আশা কৰিছো যে চুক্তিটো সোনকালেই সম্পন্ন হ’ব। তেওঁ চৰিত্ৰটোৰ বাবে Look test দিছে আৰু তেওঁক বৰ ধুনীয়া লগা হৈছে।’

Devoleena Bhattacharjee To Play The Lead Role In Bade Acche Lagte Hain 2? -  Filmibeat

Image – Devoleena Bhattacharjee

Devoleena Bhattacharjee ৰ ধাৰাবাহিক ‘সাথ নিভানা সাথিয়া’ (২০১২-২০১৭)ত নতুন গোপী বহু হিচাপে খ্যাতি লাভ কৰিছিল। তেওঁ যোৱা বছৰ অক্টোবৰত ওলাই অহা ‘সাথ নিভানা সাথিয়া’ৰ দ্বিতীয় চিজনতো দেখা গৈছিল। তেওঁ বিগ বছ ১৩-ত অংশগ্ৰহণ কৰিছে আৰু এবছৰ পিছত, তেওঁ এজাজ খানৰ প্ৰক্সি হিচাপে বিগ বছ ১৪ ত প্ৰৱেশ কৰিছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, নকুল মেহতাক অনুষ্ঠানটোৰ মুখ্য চৰিত্ৰৰ বাবে নিৰ্বাচিত কৰা হৈছে।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *